LV BET zakłady bukmacherskie

LV Bet to legalny polski bukmacher, który swoją działalność rozpoczął we wrześniu 2016 roku. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach, a prezesem zarządu spółki jest Rafał Wójtowicz. Pierwszy człon nazwy bukmachera to skrót od słów Las Vegas. LV Bet to firma powiązana ze spółką Las Vegas Energy Drink, która ma swoją siedzibę pod tym samym adresem. Pomimo krótkiej obecności na rynku usług bukmacherskich, LV Bet od początku działalności cieszy się dużą popularnością wśród graczy.

LV BET – bukmacher i oferta

Charakterystyczną cechą LV Bet jest bogata oferta zakładów sportowych. Gracze obstawiać mogą zarówno wydarzenia ze znanych dyscyplin sportu, jak i tych mniej popularnych w Polsce, takich jak surfing, połka wodna czy squash. Bukmacher oferuje swym klientom również możliwość korzystania z zakładów live. Gracze decydujący się grać na żywo mogą korzystać z dwóch widoków tj. konferencyjnego i pojedynczego. W pierwszym widoku wyświetlane są wyniki i kursy wszystkich aktualnie toczonych rywalizacji, w drugim prezentowane jest jedynie konkretne, wybrane przez gracza zdarzenie. W przeciwieństwie do innych dużych firm bukmacherskich na stronie LV bet nie ma możliwości oglądania na żywo transmisji sportowych. Firma oferuje za to możliwość grania w sporty wirtualne. Na chwilę obecną gracze mogą obstawiać wyniki takich dyscyplin jak wirtualne wyścigi konne, piłka nożna i tenis. W grach tych wyniki zdarzeń generowane są losowo przez komputer. Na uwagę zasługują wysokiej jakości, trójwymiarowe animacje.

Nie masz konta w LV BET? Konto możesz założyć pod adresem www.lvbet.pl

LV BET bonus

Nowi gracze, którzy zdecydują się zarejestrować na stronie LV Bet i założyć konto mogą liczyć na bonus powitalny. Bonus polega na podwojeniu pierwszej wpłaty do kwoty 1500 zł. Wypłata bonusu jest możliwa po wykonaniu podwójnego obrotu przyznanych środków. Do obrotu wliczane są jedynie te kupony, na których znajdują się przynajmniej trzy zdarzenia o zsumowanym kursie wynoszącym minimum 2,0. Dodatkowo gracze rozpoczynający swoją przygodę z LV Bet mogą liczyć na bonus 30 zł bez depozytu. Osoby posiadające karnety klubów, które sponsoruje LV Bet, otrzymują także bonus w wysokości 50 zł, który mogą wykorzystać na darmowe zakłady.