Piłka nożna w telewizji i internecie

Program telewizyjny prezentujący transmisje piłkarskie na żywo w telewizji i online

18:45
Liga Europy:
SK Rapid Wiedeń – Rangers FC
POLSAT SPORT PREMIUM 1
18:45
Liga Europy:
Villareal CF – Spartak Moskwa
POLSAT SPORT PREMIUM 2
18:45
Liga Europy:
Sevilla FC – FK Krasnodar
POLSAT SPORT PREMIUM 3
18:45
Liga Europy:
Besiktas JK – FF Malmo
POLSAT SPORT PREMIUM 4
18:45
Liga Europy:
KRC Genk – Sarpsborg 08 FF
POLSAT SPORT PREMIUM 5
18:45
Liga Europy:
Akhisar Belediyespor – Standard Liege
POLSAT SPORT PREMIUM 6
20:50
Liga Europy:
Olympiakos SFP – AC Milan
POLSAT SPORT PREMIUM 1
20:50
Liga Europy:
Celtic FC – FC Red Bull Salzburg
POLSAT SPORT PREMIUM 2
20:50
Liga Europy:
RB Lipsk – Rosenborg BK
POLSAT SPORT PREMIUM 3
20:50
Liga Europy:
FC Kopenhaga – Girondins Bordeaux
POLSAT SPORT PREMIUM 4
20:50
Liga Europy:
SK Slavia Praga – Zenit Petersburg
POLSAT SPORT PREMIUM 5
20:50
Liga Europy:
Arsenal FC – Qarabag Agdam FK
POLSAT SPORT PREMIUM 6
17:30
Polska: Ekstraklasa:
Wisła Płock – Wisła Kraków
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
18:25
Niemcy: 2.Bundesliga:
MSV Duisburg – Hamburger SV
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
20:25
Niemcy: Bundesliga:
FC Norymberga – VfL Wolfsburg
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
20:25
Polska: Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:40
Anglia: 2.liga:
Sheffield United FC – West Bromwich Albion FC
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
20:55
Hiszpania: Primera Division:
Celta Vigo – Leganes
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
12:55
Hiszpania: Primera Division:
Getafe CF – Real Sociedad
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
12:55
Niemcy: 2.Bundesliga:
FC Union Berlin – VfL Bochum
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
12:55
Hiszpania: Primera Division:
Getafe CF – Real Sociedad
ELEVEN SPORTS 4
ELEVEN
15:10
Polska: Ekstraklasa:
Cracovia – Pogoń Szczecin
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
15:20
Niemcy: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – Borussia Mönchengladbach
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
15:25
Niemcy: Bundesliga:
Hannover 96 – FC Bayern Monachium
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
15:25
Niemcy: Bundesliga:
FC Augsburg – FC Schalke 04 Gelsenkirchen
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
16:10
Hiszpania: Primera Division:
Real Valladolid – Atletico Madryt
CANAL+
CANAL+SPORT ONLINE
17:00
Czechy: Ekstraklasa:
1.FK Pribram – AC Sparta Praga
POLSAT SPORT EXTRA
17:40
Polska: Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Arka Gdynia
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
17:55
Włochy: Serie A:
Inter Mediolan – Udinese Calcio
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
18:25
Klubowe Mistrzostwa Świata:
2. połowa meczu ćwierćfinałowego
TVP SPORT
18:25
Hiszpania: Primera Division:
Real Madryt CF – Rayo Vallecano
CANAL+
CANAL+SPORT ONLINE
19:40
Holandia: Eredivisie:
Heracles Almelo – PSV Eindhoven
POLSAT SPORT NEWS
20:00
Polska: Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:25
Włochy: Serie A:
Torino FC – Juventus FC
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
20:40
Hiszpania: Primera Division:
SD Eibar – Valencia CF
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
11:55
Hiszpania: Primera Division:
Sevilla FC – Girona FC
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
12:25
Włochy: Serie A:
SPAL 2013 – Chievo Werona
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
13:25
Niemcy: 2.Bundesliga:
FC Erzgebirge Aue – SV Darmstadt 98
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
14:25
Anglia: Barclays Premiership:
Southampton FC – Arsenal FC
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
14:30
Holandia: Eredivisie:
AFC Ajax – De Graafschap
POLSAT SPORT NEWS
14:55
Włochy: Serie A:
ACF Fiorentina – Empoli FC
ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN
14:55
Włochy: Serie A:
UC Sampdoria – Parma Calcio
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
14:55
Włochy: Serie A:
UC Sampdoria – Parma Calcio
ELEVEN SPORTS 4
ELEVEN
15:10
Polska: Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Korona Kielce
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
15:25
Niemcy: Bundesliga:
RB Lipsk – 1. FSV Mainz 05
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
16:55
Anglia: Barclays Premiership:
Liverpool FC – Manchester United FC
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
17:00
Austria: Bundesliga:
FK Austria Wiedeń – SK Rapid Wiedeń
SPORTKLUB
17:40
Polska: Ekstraklasa:
Zagłębie Sosnowiec – Lech Poznań
CANAL+
CANAL+SPORT ONLINE
17:55
Niemcy: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – Bayer 04 Leverkusen
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
17:55
Włochy: Serie A:
Cagliari Calcio – SSC Napoli
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
17:55
Niemcy: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – Bayer 04 Leverkusen
ELEVEN SPORTS 4
ELEVEN
18:25
Hiszpania: Primera Division:
SD Huesca – Villarreal CF
ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN
20:25
Włochy: Serie A:
AS Roma – Genoa CFC
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
20:40
Hiszpania: Primera Division:
UD Levante – FC Barcelona
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
12:00
Liga Mistrzów:
losowanie par 1/8 finału
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
12:00
Liga Mistrzów:
losowanie
POLSAT SPORT
13:00
Liga Europy:
losowanie par 1/16 finału
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
13:00
Liga Europy:
losowanie
POLSAT SPORT
14:00
Liga Młodzieżowa UEFA:
losowanie
POLSAT SPORT
17:30
Polska: Ekstraklasa:
Miedź Legnica – Lechia Gdańsk
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
17:55
Czechy: Ekstraklasa:
FK Jablonec – SK Slavia Praga
POLSAT SPORT EXTRA
20:25
Włochy: Serie A:
Atalanta BC – SS Lazio
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
20:25
Niemcy: 2.Bundesliga:
1. FC Koln – FC Magdeburg
ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN
20:55
Hiszpania: Primera Division:
CD Alaves – Athletic Bilbao
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
00:00
Klubowe Mistrzostwa Świata:
mecz o 5. miejsce
TVP SPORT
17:20
Klubowe Mistrzostwa Świata:
mecz półfinałowy
TVP SPORT
18:20
Niemcy: Bundesliga:
Borussia Monchengladbach – FC Norymberga
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
20:20
Niemcy: Bundesliga:
Fortuna Dusseldorf – Borussia Dortmund
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
20:25
Niemcy: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – VfB Stuttgart
ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN
20:25
Włochy: Serie A:
Bologna FC – AC Milan
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
20:40
Puchar Ligi Angielskiej:
Leicester City FC – Manchester City FC
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
17:20
Klubowe Mistrzostwa Świata:
mecz półfinałowy
TVP SPORT
18:25
Niemcy: Bundesliga:
FC Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayer 04 Leverkusen
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
20:25
Niemcy: Bundesliga:
Werder Brema – TSG 1899 Hoffenheim
ELEVEN SPORTS 4
ELEVEN
20:25
Niemcy: Bundesliga:
FC Bayern Monachium – RB Lipsk
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
20:40
Puchar Ligi Angielskiej:
Chelsea FC – AFC Bournemouth
ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN
20:40
Puchar Ligi Angielskiej:
Arsenal FC – Tottenham Hotspur FC
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
17:30
Polska: Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
20:10
Polska: Ekstraklasa:
Zagłębie Sosnowiec – Legia Warszawa
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
17:30
Polska: Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
17:40
Polska: Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Wisła Płock
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
18:25
Niemcy: 2.Bundesliga:
1. FC Köln – VfL Bochum
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
19:25
Hiszpania: Primera Division:
Girona FC – Getafe CF
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
20:25
Niemcy: Bundesliga:
Borussia Dortmund – Borussia Mönchengladbach
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
20:25
Polska: Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lech Poznań
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:55
Hiszpania: Primera Division:
Real Sociedad – CD Alaves
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
20:55
Anglia: Barclays Premiership:
Wolverhampton Wanderers FC – Liverpool FC
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
12:25
Włochy: Serie A:
SS Lazio – Cagliari Calcio
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
12:55
Hiszpania: Primera Division:
Real Betis Balompie – SD Eibar
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
13:25
Anglia: Barclays Premiership:
Arsenal FC – Burnley FC
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
14:20
Klubowe Mistrzostwa Świata:
mecz o 3. miejsce
TVP SPORT
14:55
Włochy: Serie A:
Girona FC – Atalanta BC
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
14:55
Włochy: Serie A:
SSC Napoli – SPAL
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
15:10
Polska: Ekstraklasa:
Korona Kielce – Miedź Legnica
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
15:20
Niemcy: Bundesliga:
RB Lipsk – Werder Brema
CANAL+
CANAL+SPORT ONLINE
15:55
Anglia: Barclays Premiership:
Manchester City FC – Crystal Palace FC
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
17:10
Klubowe Mistrzostwa Świata:
mecz finałowy
TVP SPORT
17:40
Polska: Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
17:40
Polska: Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
17:55
Włochy: Serie A:
Chievo Werona – Inter Mediolan
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
18:20
Niemcy: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – FC Bayern Monachium
CANAL+
CANAL+SPORT ONLINE
18:25
Hiszpania: Primera Division:
FC Barcelona – Celta Vigo
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
18:25
Anglia: Barclays Premiership:
Cardiff City FC – Manchester United FC
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
20:25
Włochy: Serie A:
Juventus FC – AS Roma
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
20:40
Hiszpania: Primera Division:
Athletic Bilbao – Real Valladolid
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
11:55
Hiszpania: Primera Division:
Valencia CF – SD Huesca
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
12:10
Holandia: Eredivisie:
FC Utrecht – AFC Ajax
POLSAT SPORT NEWS
14:25
Anglia: 2.liga:
Aston Villa FC – Leeds United FC
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN
14:30
Holandia: Eredivisie:
ADO Den Haag – Feyenoord
POLSAT SPORT NEWS
15:25
Niemcy: Bundesliga:
FC Augsburg – VfL Wolfsburg
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
16:10
Hiszpania: Primera Division:
CD Leganes – Sevilla FC
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
16:55
Anglia: Barclays Premiership:
Everton FC – Tottenham Hotspur FC
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
17:55
Niemcy: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – 1. FSV Mainz 05
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
18:25
Hiszpania: Primera Division:
Rayo Vallecano – UD Levante
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
18:25
Hiszpania: Primera Division:
Rayo Vallecano – UD Levante
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE

Sport w telewizji i internecie

Program telewizyjny prezentujący transmisje sportowe na żywo w telewizji i online

11:00
TENIS STOŁOWY:
Finał ITTF World Tour w Inczonie
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
11:30
GOLF:
European Tour Alfred Dunhill Championship – 1. runda
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
11:55
PŁYWANIE:
Mistrzostwa Świata na krótkim basenie w Hangzhou 3. dzień
TVP SPORT
12:30
SNOWBOARD:
Zawody Pucharu Świata w Carezzie slalom gigant równoległy
POLSAT SPORT EXTRA
13:45
SNOOKER:
Turniej Scottish Open w Glasgow 4. dzień
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
14:00
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen bieg sprinterski kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
14:05
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen bieg sprinterski kobiet
POLSAT SPORT
15:30
SNOOKER:
Turniej Scottish Open w Glasgow 4. dzień
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
18:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
1. liga MKS Ślepsk Suwałki – KS Gwardia Wrocław
POLSAT SPORT
19:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Niemcy: Bundesliga: TVB 1898 Stuttgart – SG BBM Bietigheim
SPORTKLUB
19:45
SNOOKER:
Turniej Scottish Open w Glasgow 4. dzień
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
20:30
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź
POLSAT SPORT
20:45
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Turkish Airlines Euroliga Real Madryt – Barca Lassa
POLSAT SPORT EXTRA
22:00
SNOOKER:
Turniej Scottish Open w Glasgow 4. dzień
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
09:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz ćwierćfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
10:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz ćwierćfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
10:15
TENIS STOŁOWY:
Finał ITTF World Tour w Inczonie
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
10:15
SKELETON:
Zawody Pucharu Świata w Winterbergu 1. i 2. przejazd mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
11:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz ćwierćfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
11:00
TENIS STOŁOWY:
Finał ITTF World Tour w Inczonie
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
11:30
GOLF:
European Tour Alfred Dunhill Championship – 2. runda
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
11:45
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val Gardenie supergigant mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
11:55
PŁYWANIE:
Mistrzostwa Świata na krótkim basenie w Hangzhou 4. dzień
TVP SPORT
12:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz ćwierćfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
13:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz ćwierćfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
14:00
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen bieg sprinterski mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
14:00
SKELETON:
Zawody Pucharu Świata w Winterbergu 1. i 2. przejazd kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
14:05
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen bieg sprinterski mężczyzn
POLSAT SPORT
14:15
PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy we Francji mecz o 5. miejsce
TVP SPORT
14:30
SNOOKER:
Turniej Scottish Open w Glasgow mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
15:00
SKELETON:
Zawody Pucharu Świata w Winterbergu 1. i 2. przejazd kobiet
POLSAT SPORT NEWS
17:15
PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy we Francji mecz półfinałowy
TVP SPORT
17:30
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu studio
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
17:30
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet Enea PTPS Piła – Energa MKS Kalisz
POLSAT SPORT
18:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu kwalifikacje
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
18:55
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu studio
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
19:45
SNOOKER:
Turniej Scottish Open w Glasgow mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
20:10
KOLARSTWO TOROWE:
Zawody Pucharu Świata w Londynie
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
20:50
PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy we Francji mecz półfinałowy
TVP SPORT
01:00
HOKEJ:
NHL Pittsburgh Penguins – Boston Bruins
TVP SPORT
01:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Philadelphia 76ers – Indiana Pacers
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
06:30
NARCIARSTWO DOWOLNE:
Zawody Pucharu Świata w Thaiwoo jazda po muldach
POLSAT SPORT EXTRA
08:15
TENIS STOŁOWY:
Finał ITTF World Tour w Inczonie
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
09:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA Formula E Championship w Ad-Dirijji
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
09:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz półfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
10:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz półfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
10:15
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val d’Isere zjazd kobiet
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
11:00
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen bieg na dochodzenie kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
11:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka Fenerbahce – Afyon Belediyespor
SPORTKLUB
11:15
BOBSLEJE:
Zawody Pucharu Świata w Winterbergu 1. i 2. przejazd dwójek kobiet
POLSAT SPORT NEWS
11:20
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen bieg na dochodzenie kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
11:55
PŁYWANIE:
Mistrzostwa Świata na krótkim basenie w Hangzhou 5. dzień
TVP SPORT
12:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz półfinałowy
POLSAT SPORT EXTRA
12:00
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val Gardenie zjazd mężczyzn
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
12:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Energa Basket Liga MKS Dąbrowa Górnicza – Anwil Włocławek
POLSAT SPORT
13:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA Formula E Championship w Ad-Dirijji
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
13:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz półfinałowy
POLSAT SPORT EXTRA
13:45
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Davos biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
14:15
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen bieg na dochodzenie mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
14:15
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Davos biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
TVP SPORT
14:35
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen bieg na dochodzenie mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
PGE Skra Bełchatów – Stocznia Szczecin
POLSAT SPORT
15:00
KOSZYKÓWKA KOBIET:
Energa Basket Liga Kobiet:
CCC Polkowice – Wisła Can-Pack Kraków
SPORTKLUB
15:00
BOBSLEJE:
Zawody Pucharu Świata w Winterbergu 1. i 2. przejazd czwórek mężczyzn
POLSAT SPORT NEWS
15:15
SNOOKER:
Turniej Scottish Open w Glasgow mecz półfinałowy
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
15:30
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu
TVP SPORT
15:45
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
16:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu 1. seria
TVP 1
17:00
SNOWBOARD:
Zawody Pucharu Świata w Cortinie d’Ampezzo slalom równoległy
POLSAT SPORT NEWS
17:10
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu 2. seria
TVP 1
17:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice
POLSAT SPORT
18:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga hiszpańska w koszykóce mecz: Iberostar Tenerife – Kirolbet Baskonia
SPORTKLUB
19:15
KOLARSTWO TOROWE:
Zawody Pucharu Świata w Londynie
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
19:30
KOLARSTWO TOROWE:
Zawody Pucharu Świata w Londynie 1. dzień
TVP SPORT
19:30
SPORTY WALKI:
Gala Babilon MMA 6 w Raszynie walka: Paweł Pawlak – Daniel Skibiński
POLSAT SPORT NEWS
19:45
SNOOKER:
Turniej Scottish Open w Glasgow mecz półfinałowy
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
20:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga SEHA RK Izvidac – HC PPD Zagrzeb
SPORTKLUB
20:00
SPORTY WALKI:
Gala Babilon MMA 6 walka: Paweł Pawlak – Daniel Skibiński
POLSAT SPORT
20:25
SIATKÓWKA KOBIET:
Włochy: Serie A:
Zanetti Bergamo – Club Italia Crai
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
20:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie
POLSAT SPORT EXTRA
22:15
JEŹDZIECTWO:
Zawody Global Champions Tour w Pradze
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
23:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Orlando Magic – Utah Jazz
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
04:00
SPORTY WALKI:
UFC Fight Night: Lee vs. Iaquinta 2 waga lekka: Kevin Lee – Al Iaquinta
POLSAT SPORT
06:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz finałowy
POLSAT SPORT NEWS
06:30
NARCIARSTWO DOWOLNE:
Zawody Pucharu Świata w Thaiwoo jazda po muldach podwójnych
POLSAT SPORT EXTRA
07:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz finałowy
POLSAT SPORT NEWS
08:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz finałowy
POLSAT SPORT NEWS
09:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz finałowy
POLSAT SPORT NEWS
09:30
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Davos bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
09:45
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Alta Badia 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
10:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou mecz finałowy
POLSAT SPORT NEWS
10:55
PŁYWANIE:
Mistrzostwa Świata na krótkim basenie w Hangzhou 6. dzień
TVP SPORT
11:00
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen sztafeta kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
11:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol – Galatasaray
SPORTKLUB
11:10
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen sztafeta kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
11:15
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val d’Isere supergigant kobiet
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
11:30
BOBSLEJE:
Zawody Pucharu Świata w Winterbergu 1. i 2. przejazd czwórek mężczyzn
POLSAT SPORT NEWS
12:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Energa Basket Liga Arka Gdynia – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
POLSAT SPORT
12:45
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Alta Badia 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
13:50
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen sztafeta mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
14:00
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen sztafeta mężczyzn
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
14:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
14:15
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu
TVP 1
14:15
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu
TVP SPORT
14:30
HOKEJ:
Hokej na trawie mężczyzn Mistrzostwa Świata w Bhubaneswarze mecz finałowy
SPORTKLUB
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom
POLSAT SPORT
15:30
SNOOKER:
Turniej Scottish Open w Glasgow mecz finałowy
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
16:00
SANECZKARSTWO:
Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
17:15
PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy we Francji mecz finałowy
TVP SPORT
17:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa
POLSAT SPORT
18:00
SANECZKARSTWO:
Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
18:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Włochy: Serie A:
Itas Trentino – Azimut Leo Shoes Modena
POLSAT SPORT NEWS
19:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Hiszpania: Primera Division:
Unicaja – Barca Lassa
SPORTKLUB
19:45
SNOOKER:
Turniej Scottish Open w Glasgow mecz finałowy
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
20:00
KOLARSTWO TOROWE:
Zawody Pucharu Świata w Londynie
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
20:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin
POLSAT SPORT
21:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
17:15
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga SEHA HC CSA Steaua Bukareszt – HC Vardar
SPORTKLUB
17:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Chemik Bydgoszcz – MKS Będzin
POLSAT SPORT
20:30
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet Developres SkyRes Rzeszów – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
POLSAT SPORT
14:55
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń mecz fazy grupowej: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg – Dinamo Kazań
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
16:55
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa – Arkas Izmir
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
17:55
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: BC Niżny Nowogród – Anwil Włocławek
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
17:55
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana – Zenit Sankt Petersburg
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
18:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka w piłce ręcznej mecz: Füchse Berlin – Rhein-Neckar Löwen
SPORTKLUB
18:55
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: United Volleys – Halkbank Ankara
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
20:15
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga SEHA RK Izvidac – HC Metalurg AD Skopje
SPORTKLUB
20:25
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Greenyard Maaseik – PGE Skra Bełchatów
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:45
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Turkish Airlines Euroliga Barca Lassa – Olympiacos Pireus
POLSAT SPORT EXTRA
22:40
DART:
Mistrzostwa Świata w Londynie
TVP SPORT
15:00
DART:
Mistrzostwa Świata w Londynie
TVP SPORT
16:25
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń mecz frazy grupowej: Fenerbahce SK Stambuł – Chemik Police
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
17:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Trefl Gdańsk – Berlin Recycling Volleys
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
17:55
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń mecz fazy grupowej: Minchanka Mińsk – Igor Gorgonzola Novara
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
19:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga SEHA HC Zeleznicar – HC Nexe
SPORTKLUB
19:55
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Tours VB – Sir Colussi Sicoma Perugia
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
20:25
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Azimut Leo Shoes Modena – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eurocup mecz fazy grupowej: Limoges CSP – Arka Gdynia
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
22:40
DART:
Mistrzostwa Świata w Londynie
TVP SPORT
09:45
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Saalbach 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
12:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Mistrzostwa Rosji program krótki solistów
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
12:45
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Saalbach 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
14:50
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Mistrzostwa Rosji program krótki par sportowych
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
15:00
DART:
Mistrzostwa Świata w Londynie
TVP SPORT
16:55
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń mecz fazy grupowej: Maritza Płowdiw – VakifBank Stambuł
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
17:15
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg sprinterski mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
17:20
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg sprinterski mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
17:30
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń mecz fazy grupowej: Grot Budowlani Łódź – RC Cannes
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
17:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
1. liga KPS Kielce – Tauron AZS Częstochowa
POLSAT SPORT
18:30
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Mistrzostwa Rosji program krótki par tanecznych
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
19:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka w piłce recznej mecz: Rhein-Neckar Löwen – TVB 1898 Stuttgart
SPORTKLUB
19:45
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Turkish Airlines Euroliga Buducnost VOLI Podgorica – Fenerbahce Stambuł
POLSAT SPORT EXTRA
20:25
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń mecz fazy grupowej: Savino Del Bene Scandicci – ŁKS Commercecon Łódź
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
20:25
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Knack Roeselare – Zenit Kazań
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
20:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów
POLSAT SPORT
22:35
DART:
Mistrzostwa Świata w Londynie
TVP SPORT
01:00
HOKEJ:
NHL Philadelphia Flyers – Nashville Predators
TVP SPORT
06:00
SNOWBOARD:
Zawody Pucharu Świata w Secret Garden half pipe
POLSAT SPORT EXTRA
08:00
SNOWBOARD:
Zawody Pucharu Świata w Secret Garden slopestyle
POLSAT SPORT EXTRA
10:15
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Courchevel 1. przejazd slalomu giganta kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
11:30
SNOWBOARD:
Zawody Pucharu Świata w Cervinii
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
11:30
SNOWBOARD:
Zawody Pucharu Świata w Cervinii cross
POLSAT SPORT EXTRA
12:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Mistrzostwa Rosji program dowolny solistek
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
13:15
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Courchevel 2. przejazd slalomu giganta kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
13:30
NARCIARSTWO DOWOLNE:
Zawody Pucharu Świata w Innichen
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
13:30
NARCIARSTWO DOWOLNE:
Zawody Pucharu Świata w Innichen skicross
POLSAT SPORT EXTRA
14:00
DART:
Mistrzostwa Świata w Londynie
TVP SPORT
14:50
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Mistrzostwa Rosji program dowolny solistów
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
15:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga SEHA Tatran Presov – HC Mieszkow Brześć
SPORTKLUB
17:15
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg sprinterski kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
17:20
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg sprinterski kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
17:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cuprum Lubin
POLSAT SPORT
18:00
ZAPASY:
Drużynowe Mistrzostwa Polski
TVP SPORT
18:10
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Mistrzostwa Rosji program dowolny par tanecznych
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
20:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Chemik Bydgoszcz – ONICO Warszawa
POLSAT SPORT
22:35
DART:
Mistrzostwa Świata w Londynie
TVP SPORT
02:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Boston Celtics – Milwaukee Bucks
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
03:00
HOKEJ:
NHL Colorado Avalanche – Chicago Blackhawks
TVP SPORT
04:00
NARCIARSTWO DOWOLNE:
Zawody Pucharu Świata w Secret Garden half pipe
POLSAT SPORT EXTRA
10:15
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Courchevel 1. przejazd slalomu kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
11:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka Besiktas Sompo Japan – Banvit BK
SPORTKLUB
11:05
NARCIARSTWO DOWOLNE:
Zawody Pucharu Świata w Innichen skicross
POLSAT SPORT EXTRA
11:15
NARCIARSTWO DOWOLNE:
Zawody Pucharu Świata w Innichen
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
11:45
KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ramsau
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
12:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Energa Basket Liga King Szczecin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
POLSAT SPORT
13:00
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Courchevel 2. przejazd slalomu giganta kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
13:15
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka Pinar Karsiyaka – Gaziantep Basketbol
SPORTKLUB
14:30
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg na dochodzenie mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
POLSAT SPORT
14:50
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg na dochodzenie mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
15:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka Istanbul BBSK – Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol
SPORTKLUB
15:45
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Madonna di Campiglio 1. przejazd slalomu mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
16:45
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg na dochodzenie kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
16:50
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg na dochodzenie kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
17:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice
POLSAT SPORT
17:45
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
VTB United League mecz fazy grupowej: Stelmet Zielona Góra – Lokomotiw Kubań
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
18:00
Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
18:30
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Madonna di Campiglio 2. przejazd slalomu mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
19:00
BOKS:
Gala w Greenwich waga ciężka: Dillian Whyte – Dereck Chisora
POLSAT SPORT EXTRA
20:00
BOKS:
MB Boxing Night w Radomiu waga półciężka: Dariusz Sęk – Robert Parzęczewski
POLSAT SPORT
20:25
SIATKÓWKA KOBIET:
Włochy: Serie A:
Banca Valsabbina Millenium Brescia – Reale Mutua Fenera Chieri
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
20:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
MKS Będzin – Trefl Gdańsk
POLSAT SPORT NEWS
23:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Los Angeles Clippers – Denver Nuggets
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
10:15
KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ramsau
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
11:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka Afyon Belediyespor – Turk Telekom
SPORTKLUB
11:30
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg ze startu wspólnego mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
11:35
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg ze startu wspólnego mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
12:30
KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ramsau
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
12:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Energa Basket Liga Trefl Sopot – TBV Start Lublin
POLSAT SPORT
13:15
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka Galatasaray – Fenerbahce
SPORTKLUB
14:15
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg ze startu wspólnego kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
14:20
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach bieg ze startu wspólnego kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Stocznia Szczecin – Indykpol AZS Olsztyn
POLSAT SPORT
15:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka Tofas – Anadolu Efes
SPORTKLUB
17:30
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź
POLSAT SPORT
18:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Puchar Niemiec mecz ćwierćfinałowy: Bayern Monachium – ALBA Berlin
SPORTKLUB
18:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga włoska w siatkówce mecz: Top Valley Latina – Kioene Padwa
POLSAT SPORT EXTRA
18:35
HOKEJ:
NHL New Jersey Devils – Columbus Blue Jackets
TVP SPORT
22:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Detroit Pistons – Atlanta Hawks
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
02:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Golden State Warriors – Los Angeles Clippers
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE

Platformy telewizyjne i online

Sprawdź gdzie legalnie oglądać kanały sportowe w telewizji i online

Sportowe kanały telewizyjne

Lista kanałów sportowych dostępnych w Polsce

Aktualności

Artykuły i aktualności ze świata sportu i telewizji

TVP Sport jak oglądać w internecie?

Obecnie żyjemy w czasach, gdzie bardzo dużo pracujemy. Natomiast często po pracy decydujemy się na odpoczynek. Wiele osób (szczególnie mężczyzn) bardzo interesuje się sportem....

Gdzie obejrzeć mecz online w internecie?

Wiele ludzi zadaje sobie pytanie: "Gdzie mogę obejrzeć mecz w internecie?". Zazwyczaj takie osoby po prostu nie mają wykupionych odpowiednich kanałów u swojego dostawcy...