Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna jest jedną z największych firm z branży bukmacherskiej działających legalnie na terenie naszego kraju. Dodatkowo jest najdłużej istniejącą tego typu firmą w Polsce,a początki jej istnienia sięgają roku 1996. Jedną z głównych dewiz Fortuny jest wyjątkowa dbałość o jakość wykonywanych przez firmę usług oraz ciągły rozwój. Fortuna ciągle dąży do poszerzania swojej oferty oraz nieustannie pracują nad stworzeniem dodatkowych udogodnień, które spełnią wysokie wymagania klientów. Fortuna to niewątpliwie pewny i stabilny kapitał, o czym świadczy fakt notowania akcji Fortuny na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych już od października 2010 roku.

Fortuna bukmacher i oferta

Fortuna posiada jedną z najbogatszych ofert na Polskim rynku zakładów bukmacherskich. Poza możliwością zawierania zakładów w punktach stacjonarnych – których jest niemal 600 na terenie całego kraju – firma oferuje również możliwość zawierania zakładów zarówno przez internet. Dodatkowo posiadają własną aplikację, dzięki której w łatwy i sprawny sposób klienci mogą zawierać zakłady bez konieczności odwiedzania wybranych punktów czy włączania komputera. Fortuna oferuje możliwość wnoszenia zakładów na praktycznie każdy sport, począwszy od najpopularniejszych, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy sporty walki, kończąc na sportach cieszących się mniejszą popularnością, jak np. snooker, badminton, siatkówka plażowa czy nawet florbal. W swojej ofercie posiadają również transmisje live wybranych wydarzeń sportowych, zarówno na swojej stronie internetowej, jak i aplikacji.

Nie masz konta w Fortunie? Konto możesz założyć pod adresem www.eFortuna.pl

Fortuna bonus

Nowi kliencie, którzy decydują się na założenie konta właśnie na tej platformie mogą liczyć na bonusy powitalne. Dla nowych graczy przewidziany jest „Zakład bez ryzyka” do 100 złotych. Oznacza to możliwość zawarcia pierwszego zakładu za kwotę nie przekraczającą tej, zawartej w regulaminie, a w przypadku przegranej oferuje zwrot kwoty na konto klienta. Kolejnym bonusem na który mogą liczyć nowi kliencie jest „Bonus od pierwszego depozytu”. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu, którego wysokość równa jest iloczynowi wartości pierwszego depozytu oraz wskazanego przez organizatora procentu od depozytu.