STS zakłady bukmacherskie

STS to jedna z czołowych, legalnych firm bukmacherskich oferująca swoje usługi na Polskim rynku. Początki spółki sięgają już 1997 roku i od samego początku istnienia z powodzeniem działała na rodzimym rynku, ciągle się rozrastając. Obecnie STS posiada swoje punkty stacjonarne na terenie całego kraju i w dosłownie każdym województwie. Łącznie jest ich ponad 400. Poza oferowaniem usług bukmacherskich, STS zajmuje się również wspieraniem polskiego sportu. Firma jest bowiem oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, głównym sponsorem Jagiellonii Białystok oraz głównym bukmacherem m.in. Lecha Poznań czy Górnika Zabrze.

STS bukmacher i oferta

STS przyjmuje zakłady nie tylko na 29 dyscyplin sportowych, ale również na zdarzenia społeczno-polityczne. STS jako jedna z pierwszych firm w naszym kraju wprowadziła do swojej oferty zakłady na cieszące się coraz większą popularnością zdarzenia e-sportowe. Wszystkie zakłady oferowane przez STS można zawierać zarówno w punktach stacjonarnych firmy, za pomocą strony internetowej lub dedykowanej aplikacji zarówno w systemie iOS jak i Android. STS nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii, czego dowodem może być m.in. innowacyjny, unikalny system wypłat STSpay, za pomocą którego kliencie mogą dokonywać ekspresowych przelewów 7 dni w tygodniu. Dodatkowo STS umożliwia oglądanie niemal 2000 transmisji sportowych miesięcznie. Transmisje dostępne są zarówno dla użytkowników komputerów, jak i aplikacji.

Nie masz konta w STS? Konto możesz założyć pod adresem www.sts.pl

STS bonus

Dla nowych klientów STS przygotował specjalny bonus, tzw. „Bonus powitalny”, dzięki któremu możemy podwoić swój pierwszy depozyt aż do kwoty 500 złotych! Oznacza to, że jeśli wpłacimy np. 250 złotych na swoje konto, otrzymamy na konto bonusowe równowartość wpłaconej kwoty, czyli dodatkowe 250 złotych. W celu wypłacenie środków bonusowych wystarczy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusowej. Do obrotu środków z konta bonusowego liczą się tylko wygrane kupony, których łączny kurs jest nie mniejszy niż 1,91. Jeśli warunki zostaną spełnione – cała kwota z konta bonusowego może zostać wypłacona na konto klienta.