nSport+

Stacja początkowo stworzona jako główny kanał sportowy dla nieistniejącej już platformy satelitarnej o nazwie „Telewizja N”. Jej historia sięga roku 2006. Aktualnie właścicielem nSport+ jest spółka ITI Neovision. Naturalnie jest on ważnym elementem w pakietach sportowych i tematycznych NC+.

Dystrybucja wykorzystuje także operatorów kablowych. W tym momencie na pakiet z nSport+ mogą zdecydować się klienci posiadający umowę z takimi operatorami jak Jambox, UPC, Vectra, TOYA, INEA, Multimedia, Netia, Orange oraz licznych mniejszych sieci lokalnych. Kanał rozpowszechniany jest także drogą internetową. Dostęp mogą uzyskać abonenci usługi Player+.

Oferta programowa ma być z zamysłu uzupełnieniem dla pakietu Canal+ Sport. Emocje piłkarskie obejmują transmisje z polskiej Ekstraklasy, ligi hiszpańskiej oraz Pucharu Rosji. Wymienione rozgrywki piłkarskie często przekazywane są na żywo. Dla miłośników piłki ręcznej stacja zakupiła na kilka lat prawa telewizyjne do Ligi Mistrzów VELUX EHF, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek pucharowych w Europie.

Kibice tego sportu mogą oglądać również najwyższą polską klasę rozgrywkową czyli PGNIG Superliga. nSport+ transmituje polskie rozgrywki żużlowe – PGE Ekstraliga. W programie natraficie na wszystkie mecze sezonu łącznie z półfinałami i finałem. Publicystyka sportowa stanowi jedynie mały odsetek emitowanych programów, lecz na pewno zasługuje na uwagę. Kibice bezpowrotnie zakochali się w takich pasmach jak „Mój sport, moje życie”, „nWieczór” lub „1 na 1 Extra”.