Eurosport 1

Jeden z najstarszych kanałów sportowych w Europie, który pamięta jeszcze czasy analogowego przekazu satelitarnego.

Dzisiaj program produkowany jest w kilkudziesięciu językach. Eurosport 1 jest obecnie częścią portfolio amerykańskiej firmy Discovery Communications. Posiada najwięcej praw do transmisji na żywo spośród wszystkich kanałów sportowych, jakie obecne są na naszym kontynencie.

Jednocześnie jest najlepiej rozpowszechnioną stacją, które dostępna jest niemalże wszędzie. Na Eurosport 1 możecie przełączyć w platformach NC+ i Cyfrowy Polsat. Zlokalizujecie go na listach kanałów w UPC, Jambox, Netia, Vectra, Inea, TOYA, Multimedia, Orange oraz prawie w każdej z regionalnych kablówek.

Został również dobrze rozpropagowany w Internecie – dostępny jest poprzez serwisy Player+, IPLA oraz Eurosport Player. Niezliczone prawa pozwalają redakcji o każdej porze roku z łatwością zapełnić ramówkę nowymi transmisjami z ważnych imprez sportowych. Stacja na wiele lat wprzód wykupiła prawa do Letnich i Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

asjonaci tenisa mogą śledzić rundę po rundzie pojedynki w 3 turniejach wielkoszlemowych. Kanał prezentuje relacje z najważniejszych wyścigów kolarskich, m.in. Tour de France i Vuelta a Espana. Transmisje obejmują szerokie spektrum sportów zimowych, do których należy biathlon, narciarstwo alpejskie i klasyczne, łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo, curling i skoki narciarskie.

Dzięki Eurosport 1 docierają do nas transmisje z wydarzeń lekkoatletycznych najwyższej rangi. Major League Soccer i  turnieje młodzieżowe stanowią ofertę piłkarską. Do tego na kanale można rozkoszować się takimi sportami jak wioślarstwo, podnoszenie ciężarów, gimnastyka, szermierka, golf lub kajakarstwo.