Eleven Sports 4

Eleven Sports to brytyjski nadawca sportowy, który bardzo szybko podbił rynek telewizyjny. Firma powstała w 2015 roku i od razu przejęła prawa do największych imprez sportowych świata. Jaka jest oferta kanału Eleven Sports 4?

Piłka Nożna

Na czwartym kanale młodej firmy można znaleźć przede wszystkim futbol w najlepszym wydaniu. Zadowoleni będą fani niemieckiej Bundesligi, którzy chcieliby obejrzeć zmagania o tytuł z udziałem naszego polskiego piłkarza – Roberta Lewandowskiego. Równie usatysfakcjonowani będą fani włoskiej Serie A, którzy zobaczą mecze Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika. Można na tym kanale również obejrzeć hiszpańską LaLiga Santander, w której bój o tytuł toczą największe kluby świata – Real Madryt i FC Barcelona. Dla największych fanów cenne będą także transmisje z drugiej ligi angielskiej i niemieckiej

Formuła 1

Każdy fan sportów motoryzacyjnych oglądał kiedyś najszybszą dyscyplinę świata – Formułę 1. Kiedyś o pole position walczył nasz rodak – Robert Kubica. Ktoś zainteresowany prędkością i najnowocześniejszą technologią na pewno się tym zainteresuje.

Magazyny sportowe

Eleven Sports 4 w przerwach między poszczególnymi zawodami transmituje najróżniejsze magazyny sportowe związane z motoryzacją, piłką nożną i innymi dyscyplinami sportowymi, którymi zajmuje się nadawca. Czasem bardziej na poważnie, czasem z nutką ironii i większym luzem.

Gdzie obejrzeć?

Pakiet zawierający kanał Eleven Sports 4 można wykupić u większości dostawców telewizyjnych oraz w Internecie, na oficjalnej stronie Eleven Sports.