Eleven Sports 2

Drugi kanał wchodzący w skład pakietu Eleven Sports. Nadawanie rozpoczął latem 2015 roku. Aktualnie jego program dostępny jest przez całą dobę z polskim komentarzem. Regularnie uzyskuje bardzo dobre wyniki, jeśli chodzi o oglądalność wśród widzów w grupie wiekowej od 16 do 49 lat.

Wysoka oglądalność wynika zapewne nie tylko z atrakcyjnej oferty programowej, ale także ze sposobu, w jaki stacja jest dystrybuowana. Zaledwie po kilku latach od startu kanał jest już obecny u większości dostawców usług telewizyjnych.

Eleven Sports 2 nadaje w kablówkach (ponad 30 operatorów w tym wszystkie największe sieci) oraz na platformach satelitarnych (Cyfrowy Polsat, NC+). Widzowie preferujący przekaz realizowany za pomocą połączenia sieciowego mogą skorzystać z IPLA, Player+, TNTV lub PLAY NOW.

Stacja sprzedaje abonamenty także bezpośrednio przez Internet za pośrednictwem własnej strony oraz specjalnie przygotowanego odtwarzacza. Antena przepełniona jest transmisjami na żywo. Z czołowych europejskich stadionów nadawane są mecze ligi niemieckiej, hiszpańskiej i włoskiej.

Nie brakuje wydarzeń tenisowych, gdyż Eleven Sports 2 posiada prawa do serii turniejów ATP 250. W programie gości brytyjska ekstraklasa żużlowa czyli British Speedway Elite League. W okresie zimowym prowadzone są również transmisje z rozgrywek włoskiej ligi koszykarskiej.

Poza tym stacja emituje programy dokumentalne poświęcone klubom piłkarskim. W porównaniu do innych kanałów sportowych typu premium, Eleven Sports 2 wyróżnia się pierwszorzędną ceną w porównaniu do zakupionych praw.