UPC

Sieć kablowa UPC to lider rynku usług telewizyjnych, który kładzie mocny nacisk na emocje sportowe. Dekodery operatora instalowane są w polskich domach od 2000 roku. Szacuje się, że UPC obsługuje już około półtora miliona abonentów. Wymieniona sieć jest aktywna w dużych miastach na terenie niemalże całego kraju.

UPC cały czas posiada umowę na rozpowszechnianie Canal+ Sport. Dzięki temu abonenci mogą delektować się niemałą dawką piłki nożnej (Polska Ekstraklasa, Premier League, La Liga i Bundesliga), koszykówki (NBA), siatkówki (Liga Mistrzów) oraz piłki ręcznej (PGNiG Superliga i Liga Mistrzów Velux EHF).

W stacjach z logiem Canal+ Sport coraz więcej czasu poświęca się golfowi, gdyż nadawca zakupił prawa do dwóch najważniejszych cyklów, czyli PGA Championship oraz PGA European Tour. Osoby z wykupionym abonamentem mogą liczyć także na długą listę wydarzeń żużlowych.

Oczywiście UPC oferuje najpopularniejszy obecnie pakiet sportowy w kraju, tzn. Eleven Sports. Posiada on licencje do nadawania zawodów Formuły 1, kilku lig piłkarskich, turniejów tenisowych oraz hokeja na trawie. Puchary europejskie organizowane przez UEFA dostępne są dla klientów, którzy w swoim pakiecie uwzględnili kanały Polsat Sport Premium. UPC dostarcza oba kanały sygnowane przez Eurosport.

W pakietach znalazło się miejsce dla publicznego TVP Sport. Oferta zawiera również Sportklub, Fightklub, Extreme Sports Channel oraz Golf Channel Polska. Wybrane kanały sportowe zostały włączone do usługi Replay TV, co oznacza, że transmisje „live” można przez 7 kolejnych dni odtwarzać na żądanie.