UPC

Sieć kablowa UPC to lider rynku usług telewizyjnych, który kładzie mocny nacisk na emocje sportowe. Dekodery operatora instalowane są w polskich domach od 2000 roku. Szacuje się, że UPC obsługuje już około półtora miliona abonentów. Wymieniona sieć jest aktywna w dużych miastach na terenie niemalże całego kraju.

UPC cały czas posiada umowę na rozpowszechnianie Canal+ Sport. Dzięki temu abonenci mogą delektować się niemałą dawką piłki nożnej (Polska Ekstraklasa, Premier League, La Liga i Bundesliga), koszykówki (NBA), siatkówki (Liga Mistrzów) oraz piłki ręcznej (PGNiG Superliga i Liga Mistrzów Velux EHF).

W stacjach z logiem Canal+ Sport coraz więcej czasu poświęca się golfowi, gdyż nadawca zakupił prawa do dwóch najważniejszych cyklów, czyli PGA Championship oraz PGA European Tour. Osoby z wykupionym abonamentem mogą liczyć także na długą listę wydarzeń żużlowych.

Oczywiście UPC oferuje najpopularniejszy obecnie pakiet sportowy w kraju, tzn. Eleven Sports. Posiada on licencje do nadawania zawodów Formuły 1, kilku lig piłkarskich, turniejów tenisowych oraz hokeja na trawie. Puchary europejskie organizowane przez UEFA dostępne są dla klientów, którzy w swoim pakiecie uwzględnili kanały Polsat Sport Premium. UPC dostarcza oba kanały sygnowane przez EUROSPORT 1.

W pakietach znalazło się miejsce dla publicznego TVP SPORT . Oferta zawiera również SPORTKLUB, FIGHTKLUB, Extreme Sports Channel oraz Golf Channel Polska. Wybrane kanały sportowe zostały włączone do usługi Replay TV, co oznacza, że transmisje „live” można przez 7 kolejnych dni odtwarzać na żądanie.