Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek S.A. to firma z długą historią. Organizator zakładów wzajemnych działa na terenie naszego kraju już od 1992 roku. Bukmacher jest częścią międzynarodowej grupy Intralot, która prowadzi swoją działalność w ponad 53 krajach na całym świecie. Totolotek S.A. jako jedyna firma bukmacherska w Polsce, od 2008 r. należy do The European Lotteries and Toto Associaton, oficjalnego partnera UEFA. W lipcu 2010 za zasługi na polu zakładów wzajemnych, firma uhonorowana została Laurem Klienta. Totolotek S.A. jest sponsorem klubu ekstraklasy – Lechii Gdańsk. Partnerował też rozgrywkom Pucharu Polski w sezonie 2017/2018. Od 2013, poza punktami naziemnymi, działa też strona internetowa, umożliwiająca zawieranie zakładów on-line.

Totolotek bukmacher – oferta

Bukmacher oferuje klasyczną formę zawierania zakładów bukmacherskich prematch – to jest przed początkiem spotkania, a także zakłady live – na żywo, podczas trwania danego wydarzenia. Totolotek nie oferuje jednak transmisji na żywo ze wspomnianych spotkań, bukmacher proponuje jedynie uproszczony podgląd wydarzeń na boiskach czy parkietach. Szeroka gama zakładów – w tym wyścigi psów i koni oraz zakłady wirtualne, gwarantuje dużą ilość zdarzeń do wytypowania. Płatności DotPay to bardzo wygodna i bezpieczna forma wpłaty środków na własne konto, a polski support zapewnia rozwiązanie każdego problemu.

Nie masz konta w Totolotku? Konto możesz założyć pod adresem www.totolotek.pl

Totolotek bonus

Totolotek S.A. proponuje bonusy dla nowych graczy. Bardzo atrakcyjny jest bonus powitalny – do 1000 złotych od pierwszej wpłaty oraz 20 złotych freebet – zakład bez ryzyka. Kwota pierwszego depozytu, jeżeli przekracza 20 złotych, zostanie podwojona. Środki należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym wynoszącym 2.00 – są to sprzyjające graczom warunki. Totolotek oferuje też promocję Gram Grubo, która zwalnia grających z podatku od stawki zwiększając wygraną kuponów TotoMix lub Live o 14%. VIP Club oraz Bet Club to programy mające zwiększyć komfort gry i zachęcić graczy do rywalizacji. Zdobyte punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody.