Totalbet zakłady bukmacherskie

Totalbet jest najnowszym, legalnym bukmacherem działającym na naszym rynku. Spółka Totalbet zakłady bukmacherskie Sp z o.o. powstała w 2017 roku i jest częścią Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych -kontrolowanych przez Zbigniewa Benbenka-, w skład której wchodzą m.in. medialni potentaci, tacy jak Radio Eska, Radio Wawa czy „Super Express”. Totalbet jest pierwszym rodzimym bukmacherem, który otrzymał pozwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych i w internecie po zmianach w ustawie hazardowej z 2017 roku.

Totalbet bukmacher – oferta

Totalbet przyjmuje zakłady na zdarzenia z niemal 30 dyscyplin sportowych i e-sportowych.Zakłady mogą być wnoszone zarówno przed startem wydarzenia, jak i w jego trakcie, poprzez rozbudowaną sekcje LIVE na stronie internetowej. Na obecny moment Totalbet nie posiada żadnego punktu stacjonarnego, a swoje usługi świadczy jedynie drogą internetową. Jednak zgodnie z zapowiedziami firmy, już w nadchodzących miesiącach możemy się spodziewać otwarcia pierwszego punktu stacjonarnego na terenie naszego kraju. W odróżnieniu od innych firm bukmacherskich, które funkcjonują dłużej na rynku, Totalbet nie posiada również (jeszcze) transmisji zdarzeń sportowych na swojej platformie. Powstała już za to prosta w obsłudze i wygodna aplikacja mobilna, której domagali się kliencie

Poznaj również bukmachera Fortuna.
Konto możesz założyć pod adresem www.eFortuna.pl

Totalbet bonus

Warto wspomnieć o bonusach, oferowanych przez Totalbet dla nowych klientów. Totalbet oferuje najkorzystniejszy i najbardziej pożądany przez klientów „freebet” spośród wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju. Po pomyślnym przejściu rejestracji oraz niezbędnej weryfikacji danych, na swoje konto otrzymujemy 25 złotych, bez konieczności wpłaty środków własnych. Dodatkowo, w odróżnieniu od innych firm bukmacherskich, kwotę wygraną za pomocą promocji „freebet” możemy natychmiastowo wypłacić, bez żadnych dodatkowych wymagań. Kolejnym ukłonem w stronę nowych graczy jest bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 500 złotych. Oznacza to, że przy pierwszej wpłacie np. 300 złotych, dodatkowe 300 złotych otrzymam w formie darmowego bonusu!